internetten kazanç,online kazanç,internetten kazanç tavsiyeleri,internetten para kazanmak Bizi Google+ üzerinde bulun

Niş Pazarlama Nedir?


niş pazarlama Niş Pazarlama Nedir?

Niş Pazarlama, belli bir ürüne veya hizmete ihtiyaç duyan mikro ölçekteki müşteri kitlesinin bu ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik yapılan tüm pazarlama faaliyetleridir. Niş pazarlamanın, internetten para kazanma konusunda ve buna bağlı olarak da satış ortaklığı açısından da önemi büyüktür. Dolayısı ile ana konumuz olan internetten para kazanma açısından niş pazarlama olayını biraz açmak istiyorum.

Satış ortaklığı ve niş pazarlamanın önemi

İnternetten para kazanmak adına uygulanacak en doğru yöntemin satış ortaklığı ( Affiliate Marketing ) olduğunu daha önceki yazılarımda ifade etmiştim. İnternetten online satış ortaklığı yaparken ürün seçimi konusu belki de en kritik konudur. Ürün seçiminde yanlış alınan kararlar başarısız olmanıza sebep olacaktır. Dolayısıyla gerçekten insanların ihtiyacını giderecek ürünleri seçmek ve bu ürünleri pazarlamaya çalışmak gereklidir. Başka bir ifadeyle önünüze gelen her ürüne satış ortağı olmak yanlıştır.

Niş pazarlamanın faydaları nelerdir?

  1. Kimi zaman gözden kaçan ihtiyaçların tespiti,
  2. Doğru hedef kitleye hitap ettiği için daha düşük pazarlama maliyeti,
  3. Gerçek ihtiyaç sahipleri ile daha sıkı iletişim,
  4. Pazarlamada daha hızlı hareket etme imkanı,
  5. Esas alıcı kitleye hitap ettiği için yüksek kazanç getirisi

Bu faydaları sebebiyle niş pazarlama, internet üzerinde uygulanan satış teknikleri arasında önemli bir yere sahiptir. Bu blogda tavsiye ettiğim dolayısıyla arkasında durduğum para kazanma ürünlerinin ortak özelliklerinden birisi internette niş pazar bulma yöntemlerini anlatmaları. Niş pazarlamada ürün tespiti, bu internetten para kazanma ürünlerinde detaylı olarak ele alınıyor. İnternette Niş pazar ve ürün tespiti için kullanılan yöntemleri Goomass ( tıkla indir ) kiti ile detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Blogdan Para Kazanmak başlıklı makalemizde blog ile para kazanmak, blog para kazanma ve blogdan nasıl para kazanılır hakkında bilgiler verilmektedir.

3.488 views

Türkçe sitelerden Blog Yazarlığı ve Affiliate Marketing ile reklam parası vermeden, riske girmeden, internetten para kazanmanın yollarını öğrenmek için buraya tıklayın.

Benzer Yazılar:

Kazanç Sistemi İle Online Para Kazanmak
Evde İş Kur İnternetten Para Kazan
İnternetten Para Kazanmak İçin Hangi Eğitim Setini Almalı
Video Marketing İle Nasıl Para Kazanılır?
Goomass Kiti Güncellendi
19 Nisan 2012 Saat : 4:00
Okunma 3.488

yorumlarınızı eksik etmeyin

Öncelikle satış ortaklığı olmak üzere çeşitli yöntemlerle internetten para kazanıyorum. Misyonum bu blogda internetten para kazanmak isteyen yeni girişimci adaylarına doğru bilgileri aktarmak, faydalı ürünler ve yöntemler hakkında tavsiyelerde bulunmak.

Twitter - - Facebook

1315 gün önce Gürsel YİĞİT tarafından yazılmıştır.

Bu yazı için 2 yorum yapılmış.

  1. [...] seçilir. Avcı yönteminin belkide en kritik noktası budur. Reklam için ürün seçerken Niş Pazarlama kriterleri de göz önünde bulundurulmalıdır,Seçilen ürün için google Adwords, Facebook, [...]

  2. Murat diyor ki:

    Merhaba çok güzel paylaşım olmuş teşekkürler. Ben de satış ortaklığı konusunda araştırmalar yapıyorum. Bu yöntemle, doğru uygulandığı taktirde, internetten güzel kazançlar elde edileceğine inanıyorum. İyi çalışmalar.

Yorum Yapabilirsiniz

internetten para kazanma Son Yazılar FriendFeed

Yeni Yazılardan Haberdar Olmak Icin E Postanızı Yazarak Kayıt Olun:

Google Kazancları
Seo Rehberi
Blog Yaz Kazan
Web Sitesi Kurma Rehberi
OKF 250x250 Ad
GooMass ÜCRETSİZ
İnternetten Para Kazanma Kursu

Facebook Sayfamız


UA-19251262-1 SEO Powered by Platinum SEO from Techblissonline [Valid RSS]